O nas

International Medicine Studies (http://www.ims-medstudy.com) jest słowacką firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rekrutacją na studia w języku angielskim na kierunki biomedyczne:

IMS w swojej ofercie proponuje jedynie europejskie, akredytowane uczelnie i jest ich oficjalnym reprezentantem. IMS, w odróżnieniu od wielu innych firm tego typu, nie tylko pomaga kandydatom przebrnąć przez procedurę rekrutacyjną, ale po dostaniu się na wymarzony kierunek ułatwia adaptację w nowym miejscu oraz opiekuje się „swoimi studentami” przez cały okres studiów. Pomoc jest świadczona 24/7 przez przyuczelniane filie IMS. To odróżnia IMS od konkurencji i sprawia, że tak wielu kandydatów wybiera właśnie nasze usługi. Dotychczas możemy pochwalić się współpracą z ponad 3500 kandydatami/studentami z różnych krajów Europy, Ameryki Północnej i Azji.

IMS jest najlepszym wyborem dla młodych osób, które nie boją się marzyć i urzeczywistniać swoich marzeń. Osób, które wiedzą, że studiowanie w języku angielskim wymarzonego kierunku jest w zasięgu ręki, dzięki IMS, który w razie potrzeby dostarczy niezbędnych narzędzi w postaci kursów przygotowawczych oraz pomoże w wypełnieniu formalności związanych z rekrutacją.

 

Studenci IMS

 

Obecność Polski w Unii Europejskiej otwiera szereg atrakcyjnych możliwości studiowania i pracy za granicą. Można iść do renomowanych uczelni Europejskich na „mniej chodliwe kierunki”, ale można też studiować niezwykle atrakcyjne pod kątem kariery zawodowej kierunki jak medycyna, stomatologia i farmacja w dobrych uczelniach środkowoeuropejskich w Czechach, Słowacji i w Polsce, współpracujących z International Medicine Studies (IMS). Uczelnie te mają bogate doświadczenie akademickie w nauczaniu w języku angielskim, o czym świadczą setki studiujących tam Irlandczyków, Brytyjczyków i Skandynawów. Lata studiów za granicą są niezapomnianą przygodą życiową, a uzyskany Dyplom jest uznawany we wszystkich krajach członkowskich UE. Dla chcących pracować w Polsce studia w języku angielskim dają dodatkowy atut, możliwość swobodnego przyjmowania obcokrajowców, których liczba w naszym kraju szybko rośnie.